close
تبلیغات در اینترنت
دکتر سعید جلیلی
بجنگ تا قلم خون دارد
Ba30rat
پست ثابت - اخبار و اطلاعیه های وب


Click image to see actual size
برای دیدن پوسترها در سایز واقعی روی آن کلیک نمایید


جلیلی: براساس حق وتو، اگر یکی از قدرت‌ها ظلمی به کشور دیگری انجام داد و کشور مظلوم خواست شکایت کند، باید در شورای امنیتی طرح شکایت کند که همان ظالم در آن است. وی با بیان‌اینکه این اقدامات در جهان متمدن امروز شکل می‌گیرد خاطرنشان‌ کرد: در بندهای یک و دو NPT به صراحت آمده که این چند قدرت می‌توانند سلاح هسته‌ای داشته باشند اما دیگران از این حق محروم هستند.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام یادآور شد: مبنای این مناسبات را منطق ثابت و قدیمی استکباری شکل می‌دهد که به صراحت می‌گوید چون زور ما از بقیه بیشتر است، هر اقدامی بخواهیم انجام می‌دهیم؛ منتهی امروز فرق کرده، اگر در گذشته اینچنین مناسبات ظالمانه‌ای در کشور‌ها می‌شد، امروز همان زور همراه با تزویر اعمال می‌شود.
وی اظهار کرد: امروز اسلام آمریکایی حمله گازانبری انجام می‌دهد؛ از یکطرف اسلام لیبرالی می‌خواهد جهان اسلام را از اصل مبارزه با مستکبران منصرف کند، و از طرفی اسلام تکفیری می خواهد مسیر مبارزه را به نفع مستکبران منحرف کند. در واقع، اسلام تکفیری و اسلام لیبرالی دوتیغه قیچی اسلام آمریکایی هستند.
دکتر جلیلی افزود: مستکبران فهمیده اند هیچ چیز مانند اسلام ناب محمدی(ص) نمی تواند اینگونه منافع آنها را به خطر بیندازد.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: این موج کاذب اسلام هراسی که از سوی مستکبران به راه افتاده است به خاطر موج اقبال مردم طالب حقیقت به اسلام است. مستکبران قدرت بزرگ اسلام را در مقاومت، پیشرفت و ارایه تمدن حقیقی دریافته اند.
دکتر جلیلی خاطرنشان کرد: اندیشه اسلام ناب است که اجازه نمی‌دهد سلطه گران منافع خود را با سلطه‌گری گسترش دهند. هیچ چیز مانند اسلام ناب نمی تواند فطرت انسان ها را به خود جذب کند.
وی یادآور شد: یکی از نویسنده‌های آمریکایی نوشته بود که تمام روسای جمهور آمریکا با این جمله امام موافقند که فرمود "آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند".


نوع مطلب : دکتر سعید جلیلی، سیاستهای داخلی، سیاستهای خارجی، سیاستهای دینی، اینترنت وماهواره، 
برچسب ها : حمله گاز انبری به اسلام، اسلام، ایران، مبارزه، قرآن، جلیلی، سعید، بیرجند، پوستر، امین باقریان،

امتیاز : :: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 8
تعداد بازدید مطلب : 37
یکشنبه 05 بهمن 1393 :: 17:29


◄ موضوعات
◄ آمار سایت
  • کل مطالب ارسالی : 381
  • کل نظرات ارسالی : 275
  • تعداد کل کاربران : 25
  • بازدید امروز : 90
  • بازدید دیروز : 45
  • بازدید هفته : 565
  • بازدید این ماه : 1,051
  • بازدید سال : 9,699
  • بازدید کل : 229,172